Welkom bij Randstad uitzendbureau Schiphol-Rijk! Snel naar:
In Schiphol-Rijk zijn ongeveer 500 bedrijven gevestigd die samen zo’n 67.000 mensen in dienst hebben. Van luchtvaartmaatschappijen, overheidsorganisaties tot winkels en banken. Al deze bedrijven dragen bij aan het veilig en efficiënt maken van de luchthaven.
Wil je graag met ons in contact komen? Je kan ons telefonisch bereiken of een keertje langskomen. Randstad uitzendbureau Schiphol bevindt zich in The Base. Een groot centrum op Schiphol met onder andere een Starbucks, flexwerkplekken, sportschool en restaurants. Zeker de moeite waard om een keer heen te gaan. Als je binnenloopt bij The Base ga dan direct naar links en daar vind je ons kantoor. Lekker makkelijk!
The Base is goed te bereiken via de auto en je kan deze direct parkeren in de parkeergarage rechts van het gebouw. Wil je met het OV komen? Er gaan frequent stads- en streekbussen maar je kan ook met de trein naar Schiphol Plaza. Neem de bus richting Zuid-P30 en stap uit bij halte P12/Vrachtgebouw. Dit duurt ongeveer 10 minuten.