• VENLO
  • 32 - 40 uur
  • LBO, MAVO, VMBO
  • € 10,61 per uur

Pracownik logistyczny

  • 08 november 2018
  • VENLO

functieomschrijving

  • vacaturenummer: 87488

Chcesz pracować w dynamicznym świecie logistyki? Za pośrednictwem Randstad możesz szybko dostać się do pracy jako pracownik magazynu DSV, dużego dostawcy usług logistycznych!

Poszukujemy wszechstronnych pracowników magazynów, którzy mogą być elastycznie wdrażani do pracy w wielu lokalizacjach.

Jako pracownik magazynu stawiasz wysokie wymagania wobec swojej pracy, i jednoczesnie pracujesz szybko i dokładnie. Na Twoje obowiazki będą się składać:
- Sprawdzanie i księgowanie przychodzących towarów
- Zbieranie i pakowanie zamówień
- Wysyłka towarów
- Załadunek i rozładunek ciężarówek za pomocą wózka widłowego

Wymagania pracy:
- Ważny certyfikat Forklift
- Ważny certyfikat Reach Truck
* Jeśli nie posiadasz ważnego certyfikatu na obsluge wózka widłowego, możesz uzyskać certyfikat za pośrednictwem Randstad.
- Posiadasz doświadczenie zawodowe
- Jesteś fizycznie w dobrej kondycji, aby móc poradzić sobie z wymagającą pracą
- Znasz język holenderski
- Możesz pracować samodzielnie
- Jesteś elastyczny (pracujesz w różnych miejscach)
- Masz własny transport do pracy (samochód, rower, skuter)

Co oferujemy?
- Dobra prace na dłuższy czas
- Godziny pracy w dziennej zmianie (08.00-17.00), 32-40 godzin tygodniowo / lub w systemie zmianowym,
- Wynagrodzenie brutto w wysokości 10,61 EUR za godzinę (bez dodatku ADV)
- Zwrot kosztów podróży w wysokości 16 centów za kilometr (maksymalnie 10,01 na dzień)

Kogo szukamy?
Szukamy zmotywowanych, niezawodnych, kolegialnych ciężko pracujących pracowników. Pracownicy, którzy lubią zakasać rękawy i nie mają mentalności 9 do 5. Pracownicy, którzy mogą pracować samodzielnie lub w zespole, którzy są aktywni i którzy nie boja sie odpowiedzialności i są zaangażowani w jakość swojej pracy.

Czy rozpoznajesz siebie w tym profilu? Złóż wniosek przez Internet z aktualnym CV za pomocą przycisku "?".

Jestesmy otwarci zarówno na mężczyzn, jak i kobiet.

Śledź nas za pośrednictwem Facebooka, aby być na bieżąco ze wszystkimi logistycznymi ofertami pracy w Venlo:

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

contact

Pieter Jaspers en Fleur Wood
werving.zuidoost@nl.randstad.com
0773552711