functieomschrijving

  • 08 oktober 2020
  • vacaturenummer: 216273

Lubisz pracowac z kolegami w dynamicznym srodowisku? Szukasz pracy na dluzszy okres czasu? Dla Profish w Twello bardzo szukamy pracownikow na dzial produkcji ktorzy potrafia skrupulatnie i starannie pracowac.

Co oferujemy:

  • Praca na pelny etat przez co najmniej 6 miesiecy
  • Zmiany dzienne od 7:00 do 16:00
  • Stawka godzinowa od € 9,78 bez dodatku dla osob powyzej 18 roku zycia
  • Zwrot kosztow podrozy od 10 km (0,19 centow za km)
  • Przyjemne srodowisko pracy

Na czym polega praca?
Profish Food dostarcza swiezo pakowane produkty rybne. Bedziesz pracowac i pakowac produkty na dziale High Care. Produkty sa umieszczane na tacy i na tasmie produkcyjnej, zwraca sie szczegolna uwage na wage produktu ktory umieszcza sie na  tacy. Naczynie trafia do maszyny pakujacej i jest pakowane w folie. Ruch towarow rejestrowany jest w systemie Reflex.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Jestes dla nas idealnym kandydatem, jesli:
  • Jestes sprawna/sprawny fizycznie
  • Potrafisz pracowac szybko i dokladnie
  • Potrafisz pracowac z zimnym otoczeniu ok 2 stopni
  • Wladasz jezykiem holenderskim lub angielskim

ProFish Food
Profish to dynamiczna firma z branzy spozywczej z nowoczesnymi technologicznymi i liniami produkcyjnymi. Profish Food dostarcza swieze pakowane produkty rybne do supermarketow, firm cateringowych. W firmie Profish jakosc i zrownowazony rozwoj odgrywaja wazna role, ludzie w organizacji tak samo wazni.

Proces aplikacji
Po wstepnym wprowadzeniu telefonicznym przeprowadzisz rozmowę z moimi kolegami z Profish Food w Twello. Podczas tej rozmowy zobaczysz miejsce gdzie bedziesz pracowac.

Aplikacja
Czy jestes zainteresowany tym stanowiskiem w Profish Food? Aplikuj klikajac przycisk „Solliciteren” na dole tego ogloszenia.

Jesli masz jakies pytania mozesz skontaktowac sie z nami przez WhatsApp, e-mailem lub telefonicznie:

  • Whatsapp Simonne 0683318039
  • E-mail: cwu-oost@nl.randstad.com
  • Tel .: 055 528 88 69

Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.

contact

Simonne van der Beek
cwu-oost@nl.randstad.com
0555288869