functieomschrijving

  • 04 oktober 2019
  • vacaturenummer: 150230

Czy chcesz postarac sie o stala umowe? Tylko w tym roku co najmniej 70 osob otrzymalo umowe z Mainfreight. Moze ty bedziesz nastepny? Czy szukasz pracy z mnostwem mozliwosci rozwoju? Przyjdz do pracy w najwiekszej firmie logistycznej w Achterhoek!

Co oferujemy:

  • Stanowisko pracownika magazynu;
  • Wynagrodzenie poczatkowe w wysokosci 10,99 EUR za godzinę (od 21 roku zycia);
  • Przy dobrym funkcjonowaniu szansa na stala umowe;
  • Mozliwosc uzyskania certyfikatu wozka widlowego / wozka wysokiego skladowania;
  • Zwrot kosztow podrozy liczba kilometrow do maksymalnie 16,96 EUR na przepracowany dzien;
  • Naliczanie emerytury po przepracowaniu 26 tygodni;
  • Praca na zmianie dziennej (przy duzym nakladzie pracy moze byc ona zmianowa)

Na czym polega praca
Jako pracownik magazynu Mainfreight codziennie zajmujesz się przetwarzaniem przychodzacych zamowien. Do twoich obowizzkow nalezy na przykład kompletowanie zamowien za pomocą skanera recznego lub systemu glosowego, etykietowanie przedmiotow, przepakowywanie i rozladowywanie przychodzacych zamowien.

Czego od ciebie oczekujemy?

  • Elastycznosc co do godzin pracy (w okresach gdzie pracy jest wiecej pracuje sie miedzy 6:00-00:00);
  • Poslugujesz się językiem holenderskim, angielskim lub niemieckim;

Maijnfreight
Praca w zespole, wspolpraca i wzajemna pomoc. To kultura panujaca w Mainfreight. W przerwach ludzie jedza razem aby sie lepiej poznac. Mainfreight jest dostawcą uslug logistycznych. Firmy zewnetrzne mogą wezwac Mainfreight do przejecia zadan logistycznych.

Aplikacja
Czy jestes zainteresowany stanowiskiem pracownika magazynu w firmie Mainfreight? Aplikuj za pomocą przycisku „Solliciteren” ponizej!
Po pierwszym wprowadzeniu telefonicznym spotkasz się z moimi kolegami w Mainfreight w 's-Heerenberg.

Jesli masz jakies pytania  skontaktuj sie z nami przez WhatsApp, e-mail lub telefonicznie:

  • WhatsApp Christien: 06-51125942
  • Telefon: 055-5288869
  • Mail: cwu-oost@nl.randstad.com

Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.

contact

Christien Keizer
cwu-oost@nl.randstad.com
055-5288869